6 راه‌هایی که توییتر بدون اطلاع من، بسته بندی در تهران من را نابود کرد

طراح میتواند با درک سهبعدی کارتن بسته بندی و با توجه به ایدههای خود، طرحهایی منحصربهفرد بسازد و سپس آن را روی کارتن چاپ و در قالب تعداد کارتن سفارش دادهشده توسط مشتری، آنها را آماده کند و به مشتری تحویل دهد. به همین منظور ابتدا کاغذ موجدار وارد محفظهی بخار آب میشود تا منعطف گردد، سپس از طریق رولهایی به چسب آغشته میشود و دو لایهی صاف به آن میچسبند. لایههای صاف نیز فلوتها را در کنار یکدیگر نگه میدارد.

یا حتی مثلا کارتن و جعبه کفش، این بسته بندی ها نیز میتوانند به صورت عمومی بدون هیچ یا با حداقل چاپ ممکن در فروشگاه های آنلاین خرید کارتن و جعبه به فروش برسند. جعبه و بسته بندی لباس ، شال و روسری ، مانتو که دارای طراحی زیبا و مناسب باشد، انتخاب مناسبی است. برای طراحی و چاپ روی کارتن پلاست و انواع جعبه بسته بندی میتوان از برچسب استفاده نمود. کارتنهای بسته بندی برای حملونقل ایمن کالا بسیار مناسب هستند.

از این روش برای طراحی و چاپ روی جعبه کارتن پلاست و کارتنهای مقوایی استفاده میشود که شامل چاپ یک ورق کاغذ توسط چاپگر افست یا دیجیتال است. پس شما نمی توانید در کارتنی که گوجه در آن حمل میشود کاهو قرار دهید. با توجه به آن که زغال به رطوبت حساس است بایستی در بسته بندی از آن کارتنی مقاوم در مقابل رطوبت استفاده شود و همچنین ترکیبات استفاده شده در ساخت کارتن زغال را مد نظر قرار داد. یکی از چالش هایی که تولید کنندگان و صادر کنندگان میوه همواره با آن دست و پنجه نرم جی کنند، طراحی یک کارتن مرغوب و باکیفیت برای بسته بندی میوه ها و هم چنین طراحی مناسب جعبه میوه برا صادرات، است.

از جعبه سفید آماده به عنوان کارتن مادر بسته بندی صادراتی نیز استفاده می کنند زیرا جعبه سفید آماده یا همان کارتن بسته بندی سفید از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است و در طول مسیر هیچ گونه آسیبی نمی بیند. مواد غذایی در برابر شرایط محیطی مثل گرما و سرما ، رطوبت و ضربه بسیار حساس هستند در صورتی که به شکل غیر اصولی بسته بندی شوند کیفیت خود را از دست می دهند و حتی ممکن است فاسد و غیر قابل استفاده شوند . تفاوت این دو جنس در میزان استحکام آن ها است که می تواند محصول را از انواع ضربات و آسیب هایی مثل رطوبت و تغییرات آب و هوایی محافظت نماید. شرکت ایران کارتن تولید کننده انواع کارتن های صادراتی جهت انواع اقلام صادراتی مخصوصا میوه آماده ارائه خدمات است.

طراحی چاپ لیتو به کمک صفحات کلیشه انجام میگردد که شرایط را برای طراحی و چاپ روی کارتن بسته بندی آسانتر میکند. امروزه علاوهبر چاپ روی کارتن پلاست طیف وسیعی از تزئینات مانند لاک زدن، مهر زنی روی فویل، برجستهسازی و غیره به کمک طراحی چاپ لمینت انجام میگیرد. کارتن بستهبندی موز مثالی از این نوع کارتنها با درب تلسکوپی هستند. اگرچه کارتنهای بسته بندی ممکن است به اشکال مختلفی دیده شوند، اما از لحاظ فنی و تولید، کارتنها به ۲ دستهی کلی کارتنهای مونتاژشده و کارتنهای تاشو تقسیم میشوند که عموما قیمت چاپ روی کارتن بسته بندی تاشو ارزانتر از جعبههای مونتاژشده است. از دیگر انواع کاغذ در چاپ جعبه و بسته بندی میتوان به کاغذ پشت چسب دار اشاره کرد.

کسب و کار شما قادر است با ایجاد کمپین از این مناسبت بهرهای کافی ببرد. این کار کمک خواهد کرد تا انبارداران و یا فروشندگان عمده و یا خرده فروش، برای یافتن محصولات شما با مشکلی مواجه نشوند و در نهایت رضایت بیشتری از همکاری با شما داشته باشند. زیرا تقریبا اغلب تولیدکنندگان در نهایت محصولات تولیدی خود را در کارتنها بستهبندی کرده و به بازار مصرف کننده عرضه میکنند. اغلب کارتنهای تاشو فقط از یک الگوی واحد دوبُعدی تشکیل شدهاند و از آنها بهعنوان جعبهی کفش، جعبه مواد غذایی و غیره استفاده میشود. در ادامه قصد داریم چند مدل مختلف از جعبههای پستی که برای بستهبندی محصولات از آنها استفاده میشود را به شما معرفی کنیم.

نخستین گامی که برای طراحی روی کارتن بسته بندی برداشته میشود، انتخاب یک نرمافزار حرفهای است که با کمی جستجو میتوان چند نمونه از آنها را در اینترنت پیدا کرد. پس از طراحی، نمونهای از طرح، بهصورت فایل برای سفارشدهنده ارسال میشود و پس از تایید مشتری به کمک نرمافزار Adobe Illustrator محصول بهطور سهبعدی ترسیم میشود. از افست برای طراحی چاپ اغلب کارتنها استفاده میشود و معمولا استفاده از آن در سطح عمده بسیار مقرونبهصرفه است. کارتنهای مونتاژشده بیشتر بهعنوان جعبهی شیرینی، جعبههای کادو و غیره مورد استفاده قرار میگیرند که معمولا از دو سینی بالایی و پایینی سفت و محکم تشکیل شدهاند؛ اما کارتنهای تاشو از آن دسته جعبههایی هستند که در صنعت کاربرد بسیاری دارند. کارتن پستی ۳ لایه برای بسته بندی محصولات با وزن و ابعاد کم و کارتن پستی ۵ لایه برای پک کردن کالاهای سنگین و سایز بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

شما میتوانید برای هماهنگی برند خود با بستهبندی محصولات، از رنگهای مختلف و دلخواه برای چاپ لوگو و جعبه و بسته بندی استفاده کنید. تولید و چاپ جعبه و بسته بندی محصولات پوشاک و لباس بهتر است مناسب با رنگهای سازمانی و برند باشد تا یادآور هویت برند محصولات شما برای مشتریان باشد. شبکه چاپ انواع جعبه و بسته بندی در ابعاد، طرحها و رنگهای متنوع و متناسب با اجناس مختلف مد و لباس، شال و روسری ، مانتو و کفش را با بهترین کیفیت تولید میکند. جنس کارتن بسته بندی غذا، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

این گونه از چاپ که برای طراحی روی کارتنهای ایستاده و موجدار به کار برده میشود، دارای قیمت چاپ و تولید کمی است. از آنجایی که کارتنهای طراحیشده با این روش دارای جلا و برق خاصی هستند، یکی از شیوههای بسیار مناسب طراحی روی کارتن های بستهبندی مواد غذایی و مایعات آشامیدنی قلمداد میشوند. از دیگر خدمات این مجموعه فروش جعبه آماده است که برای محصولاتی مانند ماسک کاربرد دارد . صنایعی مانند لوازم خانگی، قطعات خودرو، ظروف چینی و بلور، محصولات آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی و جعبه میوه های صادراتی از جمله مصرف کنندگان این نوع از بسته بندی هستند؛ در این بین بسیاری از تولید کنندگان در صنایع مختلف برای بالا بردن قدرت رقابت برند خود در بازار روی به استفاده از جعبه و کارتن لمینتی می آورند. از آنجا که متغیرهای بسیاری بر روی قیمت چاپ روی کارتن بسته بندی و کارتن پلاست تاثیر میگذارد، نمیتوان قیمت مشخصی را در خصوص این موضوع بیان کرد.

نیاز هایی که از جعبه دارید به همراه چاپ مورد نظر را برای ما ارسال می کنید تا قیمت دقیق تولید بر حسب تعداد به شما ارائه شود . از سوی دیگر باید دقیقا مشخص شود که درون یک جعبه مادر چه محصولی وجود دارد. اگر شما هم میخواهید در صنعت بستهبندی عسل فعالیت کنید باید توجه کنید که طرح و ایده بستهبندی درفروش شما بسیار تأثیرگذار است و هرچقدر طرح شما جالبتر باشد میتواند بهمراتب فروش شمارا افزایش دهد. توجه به لوگو، اهمیت زیادی در بسته بندی عسل طبیعی دارد. اگر شما قصد ورود به این حرفه با درآمد کم رادارید بستهبندی عسل در خانه گزینه مناسبی برای شما است. 2. انجام طراحی با هدف قرار دادن رفع مشکل مخاطب، نه صرفا کسب درآمد و…

در این روش چاپ به صورت تک رنگ و دورنگ و مجزا انجام میگیرد. یکی از مواردی که در کارگاه کارتن سازی موجب می شود تولید کارتن و چرخش کارگاه کارتن سازی طبق اصول انجام شود و کارتن را در زمان مناسب به مشتری تحویل بدهیم. لایه محافظتی: محافظت از محصولات در مقابل نفود اکسیژن، بخار آب، گرد و خاک ، اشعه ماورابنفش و… طراحی کارتن بسته بندی موضوعی گسترده است که هر بخش از آن نیاز به تحلیل و بررسی دارد تا نتیجه نهایی ضمن محافظت از محصول ارائهشده درون جعبه در مقابل آب، هوا، گرد و خاک، نور آفتاب، ضربه و آسیبهای احتمالی به بهترین شیوه محصول را برای مشتریان بالقوه به نمایش بگذارد و نقش خود را در بازاریابی، تبلیغات و جذب مشتری به نحو احسن اجرا نماید. عموما این شیوه از طراحی چاپ مناسب افرادی است که بهدنبال کیفیت بالای بستهبندی و نمایش دادن کیفیت محصول خود هستند.

اما مهم ترین دلیل استفاده از کارتن بسته بندی و جعبه مقوایی را می توان فروش بیشتر و بازاریابی دانست. برای حمل و جابجایی هر چه راحت تر زغال ها نیز احتیاج است که بسته بندی آن ها باکیفیت باشد. در واقع بسته ها با پوشش مقاومتی مناسب می توانند موجب کاهش آسیب محصولات شوند و از دستبرد به محصولات جلوگیری کنند. هدف از بسته بندی چیست؟ بر اساس برنامهریزی سلامتمحور شیرین عسل، محصولات متنوع با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تحت نظارت و کنترل کیفیت، متناسب با ذائقه و سلیقه طیف وسیع مصرفکنندگان تولید شده و با حفظ تازگی، قیمت مناسب و البته چاپ و بستهبندی مرغوب، در اسرع وقت توزیع میشوند. چاپ کارتن بسته بندی در انواع مختبف صورت میگیرد و شما میتوانید آن را با توجه به سلیقه شخصی خودتان و همچنین نوع محصول مربوطه طراحی و اجرا کنید.

به نظر می رسد کاغذ کرافت وزنی به جعبه های سفارشی شما اضافه نمی کند، اما همچنان آن را با دوام عالی بسته بندی در تهران احاطه کرده است. تمامی محصولات غذایی، دارویی، پزشکی و شیمیایی بستهبندی باید با استانداردهای معتبر بینالمللی همچون FDA , قیمت کارتن لمینتی IMDG code و… قبل از هر چیز باید بگوییم که چنین کارتنهایی علاوه بر شرکت پست ایران، توسط دفاتر و شرکتهای دیگری از جمله دفاتر پستی و پیشخوان، فروشندگان آنلاین لوازم آرایشی، اکسسوری، صنایع دستی، کتاب، موبایل و حتی لوازم الکترونیکی و به طور کلی تمامی فروشندگان غیرحضوری، باربریها و حتی برای سازمانهای اداری به منظور پست اسناد و مرسولات اداری استفاده میشوند. یکی از کاربردهای مهم کارتن های پستی در دنیای مارکتینگ های امروزی، کاربرد کارتن های پستی در تجارت های الکترونیک می باشد. از ویژگی های کارتن پنج لا می توان به دوام بیش تر در حمل و نقل و حضور رطوبت، قیمت مطلوب در مقایسه با عملکرد، انعطاف پذیری در نگهداری از اجسام سنگین، قابلیت نگهداری طولانی مدت اجسام، قابلیت بازیافت، قابلیت تولید قالب ها و اندازه های مختلف و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

این کارتن ها از نظر ویژگی های مختلف قابل طبقه بندی هستند. چاپ لیتوگرافی ممکن است برای انواع کارتنها نظیر کارتنهای کفش، کارتنهای تاشو، کارتن ظروف، کارتن کتاب و… این در حالی است که افراد کلیفروش نیاز چندانی به کارتنهای باکیفیت و توضیحات کامل ندارند؛ اما بهطور حتم داشتن یک کارتن مستحکم میتواند محصول آنها را هم محفوظ نگه دارد. جعبه لمینتی تولید شده در کارتن سازی های مختلف شامل مراحل زیر می باشد. در این شیوه از طراحی روی جعبه بسته بندی، از صفحهای ابریشمی و مقداری آب و روغن استفاده میشود.

نوشابه، دلستر، نوشیذنیهای انرژیزا برخی دوغها اغلب در قوطی های آلومینیومی بسته بندی می شوند. طراحی جعبه گز، طراحی جعبه پولک،طراحی جعبه نبات،طراحی جعبه سوهان،طراحی قوطی سوهان،طراحی جعبه عمومی،طراحی جعبه پیتزا،طراحی جعبه همبرگر در اصفهان، طراحی جعبه ساندویچ، طراحی لیبل، طراحی بسته بندی گز، طراحی جعبه دستمال کاغذی، طراحی جعبه شکلات،طراحی انواع جعبه صنعتی(طراحی جعبه قطعات یدکی،طراحی جعبه شیرآلات،طراحی جعبه کالاهای بهداشتی) طراحی جعبه لوازم آرایشی، بهداشتی و دارویی و … بستگی خواهند داشت. اما از آن جایی که پایین بودن قیمت زغال برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار است و می توان آن را فاکتوری اصلی در خرید این محصول به شمار آورد نیاز است که حدالمقدور بسته بندی ارزان تری برای این محصول در نظر گرفته شده تا قیمت نهایی آن نیز پایین تر بیاید. در رابطه با زغال ها اگر چه ویژگی هایی چون خاموش نشدن، دود نکردن، پرحرارت بودن و نداشتن جرقه در زمان سوختن به فروش هر چه بیشتر محصول کمک خوهند کرد اما بسته بندی این محصول نیز جزو مواردی است که برای فروش هر چه بیشتر این محصول نباید از آن غافل شد.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما