Call of the Wild Montreal Canadiens به سنت لوئیس بلوز سقوط کرد & مونترال Globalnews.ca

مونترال کانادین ها در یک سفر جاده ای سه بازی وارد آخرین بازی خود شدند و سعی داشتند رکورد پیروزی خود را برابر کنند.

و در نهایت، کانادایی ها تلاش وحشتناکی را انجام دادند و با نتیجه 6-3 به سنت لوئیز بلوز سقوط کردند.

اسب های وحشی

حداقل قبل از شروع بازی، شب هیجان انگیزی بود. کریستین دووراک پس از مصدومیت بازگشته است، به این معنی که الکس نیوهوک می تواند به بال بازگردد. در همان زمان، رافائل هاروی پینارد مجروح شد.

رشته ها جدید خواهند بود. تکرار: ردیف ها جدید خواهند بود.

یک نفر باید در کنار کول کالفیلد و نیک سوزوکی مقام اول را می گرفت. سرمربی مارتین سنت لوئیس به نظر می رسید همه را در این پست امتحان کرده است، اما او اولین انتخاب را در درفت NHL 2022 نداشت.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

سرانجام، او این کار را کرد و ببینید، یوراج اسلافکوفسکی اولین گل خود را در این فصل به ثمر رساند. از قضا، این یک داد و ستد بود که با نیوهوک کار کرد، کسی که در نیم‌دوجین بازی اخیر سخت با اسلافکوفسکی می‌جنگید.

اسلافکوفسکی کیک را در امتداد نیمه دیوار گرفت. او به نیوهوک غذا داد. نیوهوک به سرعت اسلافکوفسکی را که به سمت تور رفت تغذیه کرد. ضربه اسلافکوفسکی از سه پا به بیرون برگشت. هاکی قشنگی بود

لبخند پهن بود. تسکین آشکار بود. با این حال، احتمالاً آرامش بیشتری نسبت به اسلافکوفسکی که به نظر می‌رسد همه چیز را جدی می‌گیرد، در دفتر جلو بود.

در پایان دوره اول، نقاط مثبت بیشتری وجود داشت، زیرا خط سوزوکی کل 50 ثانیه تغییر را در منطقه سنت لوئیس سپری کرد. آنها موقعیت های گلزنی خطرناکی خلق نکردند، اما در منطقه خودشان مستقر نشدند.

او حتی یک جابجایی عالی دیگر در دوره سوم داشت. اسلافکوفسکی بسیار موثر بود اما زمانی که سوزوکی در نهایت ضربه کافیلد را از روی نقطه شروع کرد، گلزنی نکرد. اگر این خط 5 بر 5 با اسلافکوفسکی موثر باشد، همه چیز را برای کانادایی ها تغییر می دهد.

دلیلش این است که البته خط شماره یک را بهبود می بخشد، اما خط شماره دو را نیز بهبود می بخشد و دووراک در مرکز به نیوهوک و اندرسون اجازه می دهد تا در نقش های سنتی با مرکز طبیعی بازی کنند. این خط کورسی مطمئناً از 30 شرم آور که نیوهوک در مرکز آن بود، بالاتر خواهد رفت.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

خط سوم با هم باقی ماندند. آنها بهترین خط باشگاه هستند و شان موناهان بهترین هاکی خود را بازی می کند زیرا پای او به درستی کار می کند. موناهان با برندان گالاگر و تانر پیرسون شگفتی مثبت فصل بود.

اگر یک تیم سه خط دارد که حدود 50 یا کمی بهتر از کورسی بازی می کند، یک دروازه بان خوب اضافه کنید و این یک تیم هاکی برنده بسیار موثر است. زود است، اما امیدوار کننده است.

4:26 ندای وحشی!

بزهای وحشی

این بدترین بازی این فصل کانادایی ها بود. این یک تلاش کاملاً بی اثر از مونترال بود. آنها تمام فضای یخی را برای St. آبی ها دقیقاً تیمی پرکار نیستند و تنها 21 گل در 9 بازی به ثمر رسانده اند، اما مقابل مونترال شب آسانی را پشت سر گذاشتند.

مونترال اجازه هجوم توپ های عجیب و غریب را با سرعت نگران کننده ای داد. تکالیف را از دست دادند. آنها ساموئل مونتمبو را به دار آویختند. آنها فقط رقابت خوبی نداشتند. هر بازی نمی تواند بازی خوبی باشد و این یکی هم نبود. این اولین بازی در این فصل بود که Canadiens شبیه نسخه فصل گذشته بود.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

همه جواهرات نیستند. آن را دور بیندازید و سه شنبه شب در مرکز بل در مقابل تامپا به عقب برگردید.

4:14 ندای وحشی!

در حال حاضر روند

  • جت های چینی در مانورهای “به طور قابل توجهی خطرناک” نزدیک هلیکوپتر کانادایی شلیک کردند.

  • “فکر نمی کردم در خانه من باشد”: نجات یافته از سرطان ریه در مورد خطرات رادون هشدار داد

کارت های وحشی

هدف در هاکی این است که یک فرد بالقوه مکانی را پیدا کند که بتواند بهترین غذا را بپزد و بتواند بهترین بازی خود را در آن بهبود بخشد. این مکان همیشه در لیگ برتر نیست. فرد بالقوه باید به جایی برود که بتواند زمان و مکان را برای توسعه مهارت های خود بیابد.

کانادایی ها در تلاش بودند تا سطح فیلیپ مسار را در ماه گذشته بیابند. آنها امیدوار بودند که لاوال باشد، اما او سخت بود که به اندازه کافی راحت به او نگاه کند.

این بدان معنا نیست که Mesar هرگز آماده NHL نخواهد بود. این فقط به این معنی است که او هنوز آماده نیست و باید در جایی که دست های زیادی دارد پیشرفت کند. لمس ها تبدیل به پاس ها و شوت هایی می شود که به شکوه هاکی منجر می شود – گل.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

مسار مجبور شد دوباره به OHL بازگردد. این درست است. اوون بک همچنین امتیازات زیادی در OHL دارد و این برای او نیز خوب است. این مسابقه نیست.

در دانشگاه دانش آموز از امتحان نمره می گیرد. هیچ کس نمی گوید دانش آموزی 85 درصد گرفت و 20 دقیقه زودتر از سالن امتحان بیرون رفت. نمره 85 درصد است. هیچ امتیازی برای سرعت وجود ندارد.

آماده شدن برای NHL یک مقصد است. رسیدن به آنجا با بهترین آمادگی سفر است.

هیچ امتیازی برای سرعت در رسیدن به NHL وجود ندارد. هدف اصلی دستیابی به بالاترین مهارت ممکن است. بک و مسار هر دو در حال یادگیری هنر خود و بهبود مهارت های عمومی خود هستند.

مسار تنها 4 بازی در کیچنر انجام داده و در حال حاضر هفت امتیاز با دو گل و 5 پاس گل کسب کرده است. این یک سرعت منحصر به فرد است. پس از شروعی آرام، بک در 11 بازی 7 گل و 9 امتیاز کسب کرده است.

توسعه زمان می برد. هر فردی مفاهیم و دلداری ها را با سرعت خاص خود دریافت می کند. هیچ چشم انداز واحدی حتی به ضرب الاجل این دور از توسعه بازیکن نزدیک نیست. هیچ بازیکنی در سیستم Canadiens خیلی قدیمی نیست، نه خیلی دیر. در واقع، برای بسیاری از ما، ما در مراحل اولیه هستیم.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

برایان وایلد، یک ورزش‌نویس مونترال، پس از هر بازی Canadiens، تماس از وایلد را در globalnews.ca برای شما به ارمغان می‌آورد.

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما