Kahleah Copper آسمان را در بازی 2 Rout of Liberty هدایت می کند

یک چیز در اوایل بازی 2 پلی آف بین شیکاگو اسکای و لیبرتی مشهود بود: اگر اسکای قرار بود سری دور اول خود را از دست بدهد، به خاطر کاله مس نبود.

مس مشتاق به راه انداختن بازی قبل از شروع بازی در روز شنبه بود، در زمین بالا و پایین می پرید، دست می زد و پرانرژی با هم تیمی هایش صحبت می کرد. پس از انحراف توپ، او توسط مدافعان لیبرتی برای لایی‌آپ‌های سخت منفجر شد، پس از پایان‌ها فریاد زد و از سابرینا یونسکو، گارد ستاره‌های لیبرتی محافظت کرد.

مس در کوارتر اول با 10 امتیاز به پایان رسید و با امتیاز کلی لیبرتی مطابقت داشت و شیکاگو را به 21 امتیاز برتری رساند که بازی را تمام کرد. لیبرتی هرگز پس از رگبار کوارتر اول مس بهبود نیافت و آسمان با نتیجه 100 بر 62 پیروز شد تا بهترین سری از سه بازی را در یک بازی به تساوی بکشاند. بازی 3 روز سه شنبه در Barclays Center است.

مس گفت: «من قطعاً با یک تراشه روی شانه‌ام به این بازی نزدیک شدم. ما در خانه مقابل تماشاگران خود شکست خوردیم که به طور مداوم در زمین حاضر می شوند و همه چیز را به ما می دهند، بنابراین برای ما مهم بود که پاسخ دهیم.”

جیمز وید، مربی اسکای گفت که شکست در بازی 1 تیم را از خواب بیدار کرد و آنها را تشویق کرد تا بازی شنبه را با شدتی انجام دهند که با رویکرد تیم به بازی ها در طول فصل مطابقت دارد. نگهبان کورتنی وندرسلوت احساسات وید را تکرار کرد و گفت که آنها با “ذهنیت متفاوت” وارد بازی شدند.

او گفت: “من فکر می کنم امشب تیم متفاوتی را دیدید و ما احساس می کنیم تیم متفاوتی هستیم.”

مس در کوارتر اول پس از اینکه در یک گوشه 3 امتیازی مقابل نیمکت آسمان وصل شد، چرخید و با سه انگشت بالا رفته از زمین دوید، جمعیت را برانگیخت. وقتی وید از کنارش گذشت، به وید نمره پنج داد. لیبرتی تایم اوت را نامید.

برد 38 امتیازی اسکای رکورد WNBA را برای بزرگترین حاشیه پیروزی در تاریخ پلی آف به ثبت رساند. (اسکای رکورد قبلی را با پیروزی 36 امتیازی در بازی 3 فینال سال گذشته در برابر فینیکس مرکوری در اختیار داشت.)

سندی بروندلو، مربی لیبرتی گفت: «من از شیکاگو انتظار چنین چیزی را داشتم، اما فکر نمی‌کردم چنین ضربه‌ای باشد. او اضافه کرد که از روشی که لیبرتی به مس و دیگر بازیکنان اجازه می‌دهد «درست از طریق آنها رانندگی کنند»، همراه با تصمیم‌گیری ضعیف و 19 جابجایی آنها، ناامید شده است.

او گفت: “ما مانند آنها ساخته نشده ایم.” ما مسی نداریم که کسی بتواند آن را به حرکت درآورد. دفاع تک به تک ما باید بهتر باشد.”

Sky اولین قهرمانی خود در WNBA را در سال 2021 عمدتاً به دلیل سبک بازی بی باک مس و توانایی او در بالا بردن بازی خود – و هم تیمی هایش – در بزرگترین لحظات کسب کرد. پس از اینکه Sky در بازی 2 فینال فصل گذشته شکست خورد، مس در نیمه اول بازی 3 از پنج بازیکن اصلی مرکوری پیشی گرفت. او به عنوان ارزشمندترین بازیکن فینال انتخاب شد.

بنابراین، در حالی که Sky در آستانه حذف در روز شنبه بود، مس همان طور که هم تیمی هایش و وید از او انتظار داشتند، عمل کرد. و وید با اشاره به رتبه‌بندی اخیر ESPN که مس را به‌عنوان هفدهمین بازیکن برتر پلی‌آف معرفی کرده بود، اشاره کرد. وید گفت: “می دانم که او احتمالاً هفدهمین بازیکن برتر پلی آف در حال حاضر است، اما می دانید، ما آن 17 را می گیریم.”

نمرات مس از انواع layup های آکروباتیک به دست آمد که در آنها قبل از اتمام در هوا می پیچید و می چرخید. او به‌خاطر لمس فوق‌العاده‌اش در اطراف سبد شناخته شده است، که وندرسلوت می‌گوید تا حدودی مایه تاسف است زیرا پایان‌های درخشان مس مورد انتظار بوده است.

وندرسلوت گفت: “او چنین توانایی منحصر به فردی برای پایان دادن از طریق تماس و از طریق چندین بازیکن دارد، و کار را آسان جلوه می دهد و کاری که انجام می دهد آسان نیست.” “اما می دانید، او به نوعی موتور ما است، و وقتی او این کار را انجام می دهد، ما خاص هستیم.”

اجرای حیاتی مس یک روز پس از آن اتفاق افتاد که Sky به نظر می‌رسید که آنها ممکن است بدون او بازی کنند. او پس از یک مصدومیت نامشخص تمرین جمعه آسمان را زودتر ترک کرد. وید سوالات مربوط به مصدومیت را رد کرد و قبل از بازی روز شنبه به خبرنگاران گفت که “خوب” است. مس سالم به نظر می رسید زیرا او با 20 امتیاز پیشتاز تمام گلزنان بود و لیبرتی – به خصوص یونسکو – را در سراسر زمین آزار داد و سه توپ ربایی به دست آورد. وید گفت که توانایی مس برای بازی در هر دو انتهای زمین چیزی است که او را خاص می کند و دفاع او بخشی از بازی او است که ارزش کمتری دارد.

وید گفت: “توانایی او در ایجاد اختلال و سپس، از سوی دیگر، یک سطل برای ما می آورد و در واقع دفاع را وارد می کند، این یک لحن ایجاد می کند.” “و لحن همان چیزی است که ما نیاز داریم، و او توانست امشب این کار را انجام دهد، و او این کار را بیشتر شب ها برای ما انجام می دهد.”

Michaela Onyenwere گفت که شیکاگو از آنها به طرق مختلف “استثمار” کرد، عمدتاً با سختی آنها. این ناامید کننده ترین جنبه باخت بود، زیرا لیبرتی انتظار داشت که آسمان به این شکل بازی کند اما “در برابر فشار متزلزل شد.”

او گفت: «فکر می‌کنم اول نگاه کردن به خودمان، اولین چیزی است که با آن شروع می‌کنیم. به بازی با هم ادامه دهید و بدانید که این فصل ما در خط است. بنابراین می دانید، من از صمیم قلب معتقدم که بهتر از امروز پاسخ خواهیم داد.”

باخت لیبرتی که رتبه هفتم را کسب کرد، پس از آن رقم خورد که آنها شماره شماره را حیرت زده کردند. اسکای دو نفره در شیکاگو در اولین بازی این سری در روز چهارشنبه. در آن بازی، لیبرتی در 3 دقیقه و 31 ثانیه پایانی شیکاگو را بدون گل نگه داشت و با نتیجه 13 بر 0 پیروز شد و 98 بر 91 پیروز شد. اما روز شنبه آنها شبیه تیمی نبودند که این موفقیت را به انجام رساند. بروندلو گفت که این به این دلیل است که “ما از چیزی که می خواستیم در اینجا به دست آوریم و با هم به عنوان یک تیم بازی کنیم، فاصله گرفتیم.”

وی افزود: اما خوب است بدانیم که داریم، می دانید که یک بازی دیگر داریم و امیدوارم بتوانیم تلاش بهتری انجام دهیم و امیدوارم نتیجه مثبت باشد.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان