Scheffler، Hovland و Conners پیشتاز مسابقات قهرمانی PGA هستند

پیتسفورد، نیویورک – جاستین رز، گلفبازی که شما به یاد دارید اما شاید اخیراً در مسابقات بزرگ به این همه فکر نکرده باشید، تمام روز را در دو میدان بازی کرده بود. او به همان اندازه پرنده پرنده شده بود.

و هنگامی که او در روز جمعه از کورس خارج شد و امتیاز مسابقاتش یک کمتر از همتراز بود، او قرار بود در مسابقات قهرمانی PGA این آخر هفته شرکت کند. او گفت که او فکر کرده بود که چهار نفر کمتر می توانند در مسابقات یک باشگاه کانتری اوک هیل، جایی که به نظر می رسد یافتن مسیرهای خیابانی بسیار سخت است، برنده شوند.

رز، برنده اوپن آمریکا در سال 2013 که تنها در ماه فوریه به خشکسالی چهار ساله پیروزی های تور PGA پایان داد، گفت: “احتمال هایی وجود دارد.” “اگر توپ را در بازی رانندگی می کنید، چند پین سرگرم کننده وجود دارد. این لحظات در دور شماست که باید سه، چهار مرغ را بردارید و سپس بر روی برخی از سوراخ‌های سخت‌تر و استراحت‌های سخت‌تر سوار شوید که می‌خواهید به آنجا بروید.”

بنابراین در دور دوم در اوک هیل، که به سختی مستعد سازش در روز پنجشنبه بود و در روز جمعه ترسناک بود، پیش رفت. تا شب، تنها 9 مرد در زمین 156 بازیکن کمتر از حد نصاب بودند. مسابقات قهرمانی PGA 2008 آخرین بازی با کمتر از 10 بازیکن کمتر از حد مجاز پس از دو دور بود.

کوری کانرز، ویکتور هوولند و اسکاتی شفلر با امتیاز 5 کمتر در صدر قرار گرفتند، در حالی که برایسون دچمبو و جاستین سو با دو ضربه عقب بودند و چهارم شدند.

کورس par-70 هرگز قهرمان بزرگی را که پس از دو دوره ابتدایی در بین سه تیم برتر قرار نداشته باشد، به ارمغان نیاورده است.

هاولند گفت: “بازگشت برای داشتن یک شانس خوب است، اما در عین حال، گلف زیادی برای ما باقی مانده است.” ما فقط در نیمه راه هستیم و خیلی چیزها ممکن است رخ دهد.»

این کات، 70 گلف باز برتر به همراه کراوات، مدعی ستاره های در حال ظهور تام کیم و سونگجی ایم و مت فیتزپاتریک، برنده دوره آزاد US Open شد. جردن اسپیث که برای تکمیل گرند اسلم حرفه ای به قهرمانی در PGA نیاز دارد و جاستین توماس که در تورنمنت سال گذشته قهرمان شد، به همراه فیل میکلسون و زک جانسون، کاپیتان جام رایدر آمریکا امسال به رتبه پنج رسیدند. تیم

در دو دور اول خود در حومه روچستر، رز هرگز در خطر پیوستن به آنها نبود. اما از زمان پیروزی او در اوپن در مریون، یک دهه بالا و پایین می گذرد. در باشگاه گلف ملی آگوستا دو نایب قهرمان شد، اما هرگز یکی از کت‌های سبزی که قهرمانان مسابقات مسترز می پوشند، نبود. او مسابقات آزاد بریتانیا 2018 را در Carnoustie دو ضربه پشت سر فرانچسکو مولیناری، که کات این هفته را از دست داد، به پایان رساند. 10 نمایش برتر در مسابقات قهرمانی PGA، عملکرد مقام سوم در US Open و تشدید مداوم بدون برد برای مدت طولانی در تور وجود داشت.

تجدید اعتماد به نفس در Pebble Beach، محل کسب مقام سوم اوپن، در ماه فوریه، زمانی که او در نهایت به یک پیروزی رسید.

رز که به دنبال تبدیل شدن به اولین بازیکن بریتانیایی برنده مسابقات قهرمانی PGA در 104 سال گذشته است، گفت: “فقط دانستن اینکه می توانم دوباره این کار را انجام دهم مهم است.”

تا اینجای کار در اوک هیل، او بازی آهنین خود را خوشایند و توپ‌زنی‌اش را دلگرم‌کننده می‌دانست، اما بازی او هنوز نیاز به سخت‌گیری دارد. دوز واقع گرایی که به سختی به دست آمده احتمالاً ضرری هم نداشته است.

او گفت: «زمانی که یک دروغ بد را گرفتم، داروهایم را گرفتم و بیرون آمدم و سعی کردم از این تعداد زیاد جلوگیری کنم. “احساس می‌کردم ساختن یک یا دو نفر در این اطراف کار بزرگی نیست.”

او احتمالاً درست می‌گفت، زیرا حتی بالاترین نقاط تابلوی امتیازات در روز جمعه با مربع‌های سبز رنگ و پر از علامت‌ها پر شده بود. داستین جانسون که در راند ابتدایی 67 شلیک کرد، روز جمعه به سمت پایین رفت و به 74 رسید. کمتر از یک هفته پس از پیروزی در یک تورنمنت گلف LIV در اوکلاهاما، جانسون چهار بوگی و یک بوگی دوتایی داشت که باعث ناامیدی او شد. فقط توسط یک جفت مرغک آسان می شود.

از سوی دیگر، مین وو لی، از یک روز با قرار دادن استثنایی برای ساختن پنج مرغ در جلوی 9 روز جمعه استفاده کرد تا به یک اندازه هم برسد. بروکس کوپکا نیمه اول دور جمعه را برابر با هم بازی کرد، اما پنج مرغ در پشت 9 بازی داشت تا به دو زیر برود، یک نوسان چهار زمانه از پنجشنبه. پاتریک کانتلی، بالاترین رنکینگ بازیکن جهان (شماره 4) بدون پیروزی در تورنمنت مهم در دوران حرفه ای خود، سه ضربه به دست آورد تا در یک اوور بایستد.

کانتلی روز جمعه گفت: “اگر در تمام روز شوت های عالی بزنید، می توانید یک راند خوب بازی کنید، و اگر فقط کمی در تمام روز استراحت کنید، می توانید یک راند مانند دیروز بازی کنید که در آن ضربات 4 بر روی هم زدم.” “فقط خط آنقدر کوچک است. بهتر است در سمت راست آن باشی.»

مایکل بلاک، سرمربی حرفه ای باشگاه گلف Arroyo Trabuco، در جنوب شرقی لس آنجلس، درست بالاتر از Cantlay در جدول امتیازات بود، در حد یکنواخت، امتیازی بیش از حد کافی برای او برای اولین بار در مسابقات قهرمانی PGA.

“مردم آنجا می فهمند: آنها توپ را به بوته های سمت راست زده اند و نمی دانند چه اتفاقی می افتد، اما خوش شانسی در مورد من این است که خیلی سریع متوجه شدم که کجا اشتباه می کنم، بلاک که در پنجمین قهرمانی PGA خود حضور دارد، گفت. “همیشه شنیده‌ام که حرفه‌ای‌های باشگاه در چند عکس متوجه این موضوع می‌شوند. حرفه ای های تور آن را در یک شات متوجه می شوند، و من به اندازه کافی خوش شانس بودم که این بار در یک شات متوجه آن شدم.

Oak Hill دارای راه‌های باریک است – خیر. 18 به اندازه 20 یاردی لاغر است – و بادهای تند باعث شد آنها در روز جمعه سخت‌تر از پنج‌شنبه بمانند. 3 بازیکن در رده بندی رسمی گلف جهانی، تنها در دو نفر فرود آمدند. در روز جمعه، ضرباتی که از روی سه راهی پرتاب می‌شد و امیدوارکننده به نظر می‌رسید، اغلب به یک ضربه ناهموار تبدیل می‌شد که به‌طور اجتناب‌ناپذیری به عنوان پنالتی توصیف می‌شد.

سپ می‌گوید: «من چند رانندگی پشت سر هم در 16 و 17 داشتم که فکر می‌کردم در وسط مرده است، در نقطه‌ای عالی فرود آمده است، و فقط مسیرها آنقدر سفت هستند که درست از بین می‌روند.» Straka که 71 روز جمعه او را حتی برای مسابقات آورد. در حال حاضر به غیر از موارد خشن، نمی توان جلوی توپ را گرفت، و زمانی که در موقعیت خشن قرار می گیرید، گلزنی واقعاً سخت است.

انتظار می‌رود شرایط جوی روز شنبه بدتر شود، زیرا باران و باد می‌تواند مسیر را تحت تاثیر قرار دهد.

رز گفت: «من فکر می‌کنم که این دوباره سطح راحتی را پایین می‌آورد. “این فقط چهار روز خواهد بود که از هر روز بیشترین بهره را می بریم.”

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances