Six Stunning Examples Of Beautiful چرا باید از این کار استفاده کرد؟

Why should we use shopping?به خاطر داشته باشید که گیاهان دارای ریشه هایی هستند که می توانند در زمان ضخیم تر و قوی تر رشد کنند. با این حال، اگر برای مدت طولانی بدون هیچ گونه خدمات یا چکاپ به همان صورت باقی بماند، ممکن است اتفاق غیرمنتظره ای رخ دهد. با این حال، آنها به اندازه سیستم های سپتیک هوازی کارآمد نیستند، که بیش از دو برابر هزینه دارند. سیستم‌های سپتیک هوازی بسیار کارآمدتر هستند، اما نصب آنها به طور متوسط ​​10 تا 20 هزار دلار است.

مخازن بتنی با قیمت 700 تا 2000 دلار برای سپتیک تانک، عمر متوسطی بین 20 تا 30 سال دارند، بنابراین می توانند سرمایه گذاری خوبی باشند. اگر آب زیادی در اطراف میدان تخلیه مخزن خود مشاهده کردید، این می تواند ظرفیت کامل را نشان دهد.

تصفیه فاضلاب چیست؟

مخازن سپتیک فایبر گلاس با قیمت 1200 تا 3000 دلار برای مخزن گرانترین هستند، اما به دلیل وزن کمتر از بتن، هزینه نصب آنها کمتر است. به عنوان مقرون به صرفه ترین نوع سیستم سپتیک برای نصب با قیمت 3000 تا 8000 دلار، سیستم های سپتیک معمولی از باکتری های بی هوازی استفاده می کنند که برای تجزیه زباله های جامد خانه شما اکسیژن مصرف نمی کنند.

سیستم های سپتیک بی هوازی از نوع معمولی و مقرون به صرفه ترین برای نصب هستند. سیستم های بی هوازی طراحی ساده ای دارند که از لوله ای تشکیل شده است که از خانه شما به مخزن و سپس به میدان تخلیه منتهی می شود. این سیستم ها ضایعات را بسیار بهتر از سیستم های سپتیک سنتی تجزیه می کنند، بنابراین شما به یک میدان تخلیه بزرگ نیاز ندارید، که برای هر کسی که در یک ملک کوچکتر زندگی می کند عالی است.

این نوع سیستم سپتیک متکی به باکتری های هوازی است که برای تجزیه زباله ها به اکسیژن نیاز دارند. هنگامی که آشپزخانه، حمام یا اتاق لباسشویی شما زباله ها را تخلیه می کند، به سیستم سپتیک بی هوازی شما فرستاده می شود، جایی که جامدات (و چربی ها / گریس) از فاضلاب جدا شده و باکتری های بی هوازی شروع به تجزیه زباله می کنند.

راهکار درمان سردرد از سپتیک تانک

سیستم سپتیک پساب (فاضلاب) را به یک میدان شستشوی بزرگ تخلیه می کند که در آن باکتری های مصرف کننده اکسیژن روند تجزیه را ادامه می دهند. از آنجایی که از باکتری های هوازی استفاده می شود، سپتیک تانک های هوازی پساب با کیفیت بالاتری تولید می کنند که می تواند مستقیماً به خاک منتقل شود. لوله ها را تمیز کنید. یک پیمانکار می تواند لوله های زهکشی میدان سپتیک را با یک واشر فشار چرخشی پاک کند. زمین ممکن است برای یک زمین زهکشی مناسب نباشد.

What Is A Septic Tank?

جعبه فیلتر معمولاً دارای یک پوشش PVC است و پمپ پساب را از طریق ماسه و به مخزن پمپ فشار می دهد و سپس در زمین پراکنده می شود. یک مخزن خالی ممکن است در اثر فشار هیدرواستاتیک آسیب ببیند و باعث شود تا مخزن تا حدی از زمین "شناور" شود، به خصوص در شرایط سیل یا شرایط زمین بسیار مرطوب.

به سادگی آنجا بنشین! شروع قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن (روی این سایت کلیک کنید) دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances